Aktualności

Nieodpowiedzialny przewóz osób

Stał na postoju taksówek i czekał na pasażera pomimo, że nie posiadał licencji na przewóz osób oraz badań psychologicznych i lekarskich, potwierdzających brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu kierowcy. Ponadto mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W skontrolowanym przez inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego z Lublina samochodzie nie było również taksometru ani aplikacji, za pośrednictwem której mógłby być realizowany przewóz.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (7/8 czerwca) inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Lublinie prowadzili działania kontrolne przewozu osób, wykonywanych taksówkami na terenie miasta. Na postoju taksówek, na ul. Nadstawnej ich uwagę zwrócił pojazd oznakowany jako taksówka, którego numer boczny nie figurował w wykazie wydanych licencji transportowych. Funkcjonariusze podjęli interwencję i skontrolowali kierowcę. Okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnienia do wykonywania przewozu osób taksówką. Sześćdziesięciolatek miał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, nie posiadał też wymaganych orzeczeń lekarskich i psychologicznych potwierdzających brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu kierowcy. Dodatkowo pojazd nie był wyposażony w taksometr, a mężczyzna nie korzystał z żadnej aplikacji, za pośrednictwem której mógłby realizować przewozy.

Za stwierdzone podczas kontroli naruszenia mężczyźnie grozi kara administracyjna w łącznej wysokości 14 tys. zł. Jeszcze poważniejsze mogą być jednak konsekwencje związane ze złamaniem sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat (gov.pl…gitd)

Więcej...

O 55 km/h za szybko

O 55 km/h za szybko w obszarze zabudowanym. Stracił prawo jazdy.

Policjanci ruchu drogowego z powiatu kołobrzeskiego zatrzymali do kontroli drogowej 36-letniego kierującego mercedesem, który w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 55 km/h.

Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych. Na jego konto trafiło również 13 punktów karnych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość wciąż pozostaje jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Szczególnie niebezpieczne są sytuacje, gdy kierowcy lekceważą ograniczenia w obszarze zabudowanym, gdzie ryzyko potrącenia pieszych i innych uczestników ruchu jest znacznie większe.

Apelujemy do kierowców o rozsądek i przestrzeganie obowiązujących limitów prędkości. Chwila pośpiechu może doprowadzić do tragedii na drodze (policja.pl)

Więcej...

Nowe zasady w ruchu drogowym

Nowe zasady w ruchu drogowym od czerwca 2026 roku – dla młodych kierowców

Nowelizacja przepisów, która zacznie obowiązywać od 3. czerwca 2026 roku, wprowadza obowiązek używania kasków ochronnych przez osoby do 16. roku życia.

Celem wprowadzenia tych regulacji jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, między innymi poprzez ograniczenie urazów w przypadku zaistnienia zdarzenia drogowego.

Zgodnie z wprowadzonymi zmianami ustawy Prawo o ruchu drogowym, kierujący który nie ukończył 16. roku życia ma obowiązek używania kasku ochronnego podczas jazdy:

  • – rowerem,
  • – rowerem elektrycznym,
  • – hulajnogą,
  • – hulajnogą elektryczną,
  • – urządzeniem transportu osobistego.

Nowe przepisy, nakładające obowiązek używania kasków, dotyczą także dzieci do lat 7. przewożonych rowerem, rowerem elektrycznym, w przyczepce rowerowej lub wózkiem rowerowym (za wyjątkiem konstrukcji wyposażonych w pasy bezpieczeństwa, które uniemożliwiają użycie kasku).

Jednocześnie przypominamy, że od 3. marca bieżącego roku minimalny wiek wymagany do kierowania hulajnogą elektryczną lub urządzeniem transportu osobistego to 13 lat. Dzieci poniżej tego wieku mogą wyjątkowo poruszać się wymienionymi pojazdami, jeśli spełniają jednocześnie dwa warunki – poruszają się w strefie zamieszkania i znajdują pod opieką osoby dorosłej.

Używanie kasków ochronnych to element budowania kultury bezpieczeństwa i odpowiedzialnych nawyków. Przy wyborze kasku pamiętajmy, aby był dobrze dopasowany i posiadał stosowne atesty (policja.pl)

Więcej...

Europejskie działania prewencyjne

Europejskie działania prewencyjne z udziałem ITD przeciwko przestępczości zorganizowanej

Przez pięć dni europejskie służby i instytucje administracyjne działały wspólnie przeciwko przestępczości poważnej i zorganizowanej. Inspekcja Transportu Drogowego włączyła się w pierwsze Europejskie Dni Prewencji i Podejścia Administracyjnego, których celem było ograniczanie możliwości wykorzystywania legalnego rynku przez nieuczciwe podmioty.

Od 4 do 8 maja służby i instytucje państw Unii Europejskiej prowadziły wspólne działania w ramach pierwszych Europejskich Dni Prewencji i Podejścia Administracyjnego. Inicjatywa została zorganizowana w ramach EMPACT, czyli europejskiej platformy współpracy przeciwko najpoważniejszym zagrożeniom przestępczym. Koordynację przedsięwzięcia prowadzili przedstawiciele Włoch, przy wsparciu Sekretariatu Europejskiej Sieci ds. Podejścia Administracyjnego. Celem akcji było pokazanie, że skuteczna walka z przestępczością poważną i zorganizowaną to nie tylko działania operacyjne i karne, ale także konsekwentne wykorzystywanie narzędzi administracyjnych. Kontrole, sprawdzenia, decyzje administracyjne, odmowy wydania uprawnień czy cofanie zezwoleń i licencji mogą skutecznie ograniczać nieuczciwym podmiotom dostęp do legalnego rynku.

W Polsce udział w przedsięwzięciu koordynowało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Oprócz Inspekcji Transportu Drogowego w inicjatywę zaangażowały się również m.in. Policja, Krajowa Administracja Skarbowa, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Straż Graniczna, Główny Inspektorat Ochrony Środowiska oraz Centralne Biuro Antykorupcyjne.

Działania Inspekcji Transportu Drogowego wpisują się w założenia podejścia administracyjnego, które polega na wykorzystywaniu dostępnych instrumentów prawnych i kontrolnych w celu zwiększania bezpieczeństwa transportu drogowego oraz wspierania uczciwej konkurencji. Kontrole drogowe, postępowania administracyjne i decyzje dotyczące uprawnień transportowych pozwalają reagować na naruszenia przepisów i ograniczać ryzyka związane z wykonywaniem przewozów drogowych. Efektem kontroli, postępowań administracyjnych i innych czynności podejmowanych przez Inspekcję Transportu Drogowego jest zwiększanie bezpieczeństwa transportu drogowego oraz ograniczanie ryzyk związanych z wykonywaniem przewozów. Ma to również znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania rynku transportowego i ochrony przedsiębiorców przestrzegających obowiązujących przepisów.

Udział Inspekcji Transportu Drogowego w europejskiej inicjatywie podkreślił znaczenie współpracy międzynarodowej i międzyinstytucjonalnej w przeciwdziałaniu przestępczości zorganizowanej. Skuteczna wymiana informacji, koordynacja działań oraz wykorzystywanie dostępnych instrumentów administracyjnych pozostają istotnym elementem wzmacniania bezpieczeństwa i uczciwej konkurencji w transporcie drogowym (gov…gitd.pl)

Więcej...

Międzynarodowe warsztaty DRT

Zakończyły się międzynarodowe warsztaty DRT i działania kontrolne

W przedsięwzięciu uczestniczyli przedstawiciele służb kontrolnych z 11 państw europejskich: Polski, Niemiec, Francji, Holandii, Luksemburga, Portugalii, Irlandii, Czech, Rumunii, Chorwacji i Litwy. Formuła wydarzenia połączyła część ekspercką z działaniami operacyjnymi, umożliwiając zarówno wymianę doświadczeń i dobrych praktyk, jak i praktyczne sprawdzenie modelu współpracy między służbami z różnych państw.

Międzynarodowe warsztaty oraz pilotażowe działania kontrolne poświęcone czasowi pracy i odpoczynku kierowców, realizowane w dniach 21–23 kwietnia przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego we współpracy z Euro Contrôle Route EGTC oraz European Labour Authority, dobiegły końca.

W ramach działań skontrolowano 33 pojazdy, w tym 13 z Litwy, 7 z Łotwy, 5 z Ukrainy, 3 z Czech oraz po 1 pojeździe ze Słowacji, Estonii, Rumunii i Bułgarii. W wyniku stwierdzonych naruszeń wszczęto 17 postępowań wobec przedsiębiorców na łączną kwotę ok. 17 tys. zł, nałożono mandaty na kierowców na łączną kwotę 2 550 zł, a także wszczęto postępowanie za brak zgłoszenia delegowania kierowcy na kwotę 6 tys. zł. Stwierdzone naruszenia dotyczyły przede wszystkim: niepobrania danych z karty kierowcy i tachografu w wymaganym terminie, skrócenia dziennego i tygodniowego odpoczynku, przekroczenia dopuszczalnego czasu jazdy w okresie dwutygodniowym, nieprawidłowego operowania przełącznikiem tachografu, braku wymaganego zezwolenia przy przewozach do i z krajów trzecich przez terytorium Polski.

Przedsięwzięcie miało charakter pilotażowy. Po raz pierwszy Euro Contrôle Route EGTC i European Labour Authority połączyły doświadczenie i kompetencje w ramach wspólnych działań operacyjnych realizowanych przez krajowy organ gospodarza.

Realizacja warsztatów oraz działań kontrolnych potwierdziła znaczenie współpracy międzynarodowej w zakresie egzekwowania przepisów socjalnych w transporcie drogowym i stanowi kolejny krok w kierunku budowy spójnego systemu nadzoru na poziomie europejskim (gov.pl…gitd)

Więcej...

Międzynarodowe kontrole

Międzynarodowe kontrole w ramach ADR Cross-border Enforcement – podsumowanie udziału ITD

Wspólne kontrole wykazały nieprawidłowości w przewozie towarów niebezpiecznych, w tym m.in. wycieki substancji, niezgodności konstrukcyjne pojazdów, braki w oznakowaniu, błędy w dokumentacji oraz przypadki transportu bez wymaganych uprawnień i wyposażenia.

Od 30 marca do 1 kwietnia inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego uczestniczyli w międzynarodowych działaniach kontrolnych w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, realizowanych w Holandii w ramach współpracy służb kontrolnych państw europejskich pod sztandarem Euro Controle Route EUWT. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele m.in. Luksemburga, Francji, Irlandii, Czech, Niemiec, Portugalii oraz Polski.

Pierwszego dnia odbyło się spotkanie organizacyjne, podczas którego omówiono założenia działań, sposób prowadzenia kontroli oraz kwestie logistyczne. Była to również okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami poszczególnych państw, w szczególności w zakresie organizacji pracy służb kontrolnych oraz podejścia do egzekwowania przepisów ADR.

W kolejnych dniach prowadzono kontrole drogowe w wyspecjalizowanych zespołach, pod nadzorem  holenderskich inspektorów. Pojazdy kierowano na zamknięte punkty kontrolne, co umożliwiało wykorzystanie specjalistycznego sprzętu, w tym mobilnych platform oraz drabin do kontroli górnych elementów cystern.

Podczas działań szczególną uwagę zwracano na kwestie bezpieczeństwa, takie jak szczelność instalacji, stan techniczny zaworów i zamknięć oraz prawidłowość konstrukcji cystern. Wykorzystywano nowoczesne technologie, w tym detektory gazów oraz drony, które umożliwiały prowadzenie kontroli w trudno dostępnych miejscach bez konieczności bezpośredniego kontaktu z substancjami niebezpiecznymi.

Łącznie skontrolowano 35 pojazdów. Ujawniono szereg nieprawidłowości, w tym m.in. wycieki materiałów niebezpiecznych, niezgodności konstrukcyjne pojazdów, braki w oznakowaniu oraz nieprawidłowości w dokumentacji przewozowej. Stwierdzono także przypadki przewozu towarów niebezpiecznych bez wymaganych uprawnień i wyposażenia. 

Podczas wybranych kontroli wykorzystano drony, co potwierdziło ich przydatność i skuteczność w działaniach inspekcyjnych (gov.pl…gitd)

Więcej...

Przeładowane busy

100 skontrolowanych dostawczaków – i 70 naruszeń dotyczących przekroczenia dopuszczalnej masy całkowitej stwierdzili inspektorzy opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przeładowane, i to znacznie, były też pojazdy, które zatrzymali do kontroli lubelscy i podlascy inspektorzy. W kilku przypadkach samochód dostawczy o dmc 3,5 tony ważył ponad 6 ton.

W poniedziałek (23 marca) na Opolszczyźnie inspektorzy skontrolowali w sumie 100 pojazdów dostawczych o dmc do 3,5 tony. W 70 pojazdach stwierdzono przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej. W 3 przypadkach inspekcyjne wagi wykazały ponad 6 ton. Na kierowców nałożono 73 mandaty karne. Dodatkowo zatrzymano 5 dowodów rejestracyjnych z powodu usterek technicznych, m.in. zużytych tarcz hamulcowych i niesprawnego oświetlenia oraz braku aktualnych badań technicznych.

Dzień wcześniej na S19 (MOP Obroki) inspektorzy lubelskiej ITD zatrzymali pojazd dostawczy, którego rzeczywista masa całkowita wynosiła 6,2 tony zamiast dopuszczalnych 3,5 ton. Co więcej, pomiar nacisku jego tylnej osi wykazał aż 3,8 tony, czyli o 300 kg więcej niż dopuszczalna masa całkowita całego pojazdu. Kierowca pojazdu został ukarany mandatem karnym.

W poprzednim tygodniu, w Białymstoku na DK19, podlascy inspektorzy w 16 skontrolowanych busach stwierdzili przeładowanie w sumie o 18 ton. Połowa pojazdów przekraczała dopuszczalną ładowność o ponad 100 procent. Na kierowców nałożono mandaty karne. Dodatkowo, stan techniczny jednego z kontrolowanych pojazdów oraz brak możliwości rozładunku skutkowały opuszczeniem punktu kontroli na lawecie oraz zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego.

W każdym przypadku wydano zakaz dalszej jazdy do czasu doprowadzenia pojazdu do stanu normatywnego poprzez częściowy rozładunek wiezionych towarów (gov.pl…gitd)

Więcej...

Tymczasowe odstępstwa…

Polska postanowiła wprowadzić na swoim terytorium tymczasowe odstępstwa od stosowania niektórych przepisów dotyczących czasu prowadzenia pojazdu, przerw i okresów odpoczynków, dla usprawnienia przewozów paliw służących do napędu pojazdów.

Tymczasowe odstępstwa mają charakter prewencyjny i dotyczą wyłącznie drogowych krajowych przewozów paliw, służących do napędu pojazdów silnikowych. Odstępstwa stosuje się od 6 marca do 2 kwietnia 2026 r.

Umożliwiamy wydłużenie czasu pracy kierowców cystern, w związku z dynamiczną sytuacją na rynku paliwowym, wywołaną konfliktem na Bliskim Wschodzie. Naszym celem jest zachowanie ciągłości łańcucha dostaw paliw. To działanie wpisuje się w priorytety rządu RP, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego państwa.

Kierowcy posiadający zaświadczenie ADR, w zakresie przewozu w cysternach paliw służących do napędu pojazdów silnikowych, mogą w przewozach krajowych skorzystać z poniższych warunków:

  • – wydłużyć dzienny czas prowadzenia pojazdu do maksymalnie 11 godzin,
  • – wydłużyć tygodniowy czas prowadzenia pojazdu do maksymalnie 60 godzin,
  • – odebrać co najmniej 45 min przerwy po 5 i pół godzinach jazdy,
  • – wykorzystać regularny tygodniowy okres odpoczynku w pojeździe, o ile posiada on odpowiednie miejsca do spania dla każdego kierowcy, a pojazd znajduje się na postoju.

Kierowcy wskazują odręcznie na odwrocie wykresówki tachografu analogowego lub wydruku z tachografu cyfrowego powody skorzystania z powyższych odstępstw. Jest to zwyczajowa praktyka w sytuacjach awaryjnych i ma znaczenie dla celów kontroli ww. przepisów.

Stosowanie tymczasowych odstępstw nie może wpływać na warunki pracy kierowców i zagrażać bezpieczeństwu ruchu drogowego. Pracodawcy w dalszym ciągu pozostają odpowiedzialni za zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, a także innych użytkowników dróg.

Tekst obwieszczenia Ministra Infrastruktury z dnia 6 marca 2026 r. w sprawie tymczasowych odstępstw od stosowania przepisów dotyczących czasu prowadzenia pojazdu, przerw i okresów odpoczynków kierowców dostępny jest na stronie: https://monitorpolski.gov.pl/MP/2026/265 (gov.pl…gitd)

Więcej...

9 ton przekroczenia

Blisko 9 ton przekroczenia dopuszczalnej masy całkowitej

Znacznie przeciążony z nadmiernym naciskiem na osie napędowe, zbyt długi i bez wymaganego zezwolenia, a ponadto z zużytymi oponami – zespół pojazdów skontrolowali inspektorzy opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Funkcjonariusze zakazali dalszej jazdy pojazdów. Kierowcę ukarano mandatami karnymi, a konsekwencje wobec przewoźnika to wszczęte postępowanie administracyjne.

W ubiegłym tygodniu w Byczynie, opolscy inspektorzy zatrzymali zestaw wiozący specjalistyczną maszynę z chwytakiem do załadunku drewna. W związku z podejrzeniem przekroczenia dopuszczalnych parametrów – został on skierowany do szczegółowych pomiarów. Dopuszczalna masa całkowita była przekroczona o 8,86 ton, nacisk na grupę dwóch osi napędowych był wyższy o blisko tonę, a długość zespołu pojazdów przekraczała dopuszczalny limit o prawie 5 metrów. Kierowca okazał zezwolenie kategorii IV na przejazd zestawu, ale z uwagi na przekroczenia parametrów oraz przewóz ładunku podzielnego, dokument został uznany za niewystarczający. W związku z brakiem wymaganego zezwolenia kategorii V, inspektorzy wydali zakaz dalszej jazdy. Dodatkowo analiza danych w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców wykazała, że ciągnik siodłowy nie jest dopuszczony do poruszania się w zespole pojazdów o masie całkowitej przekraczającej 40 ton. Podczas kontroli stwierdzono również zły stan ogumienia naczepy, co skutkowało zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego (gov…gitd.pl)

Więcej...